Fundacja
Previous Next

W 2018 roku Fundacja Życie dla Zdrowia utworzyła w Bydgoszczy przy ul. Mazowieckiej 29 „SZAFLANDIĘ”. Jest to miejsce, w którym Seniorzy mogą dobrać dla siebie ubrania, obuwie oraz dodatki.

Inicjatywa ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Na miejscu można wymienić swoje ubrania, bądź zabrać dla siebie coś, co „wpadnie w oko” bezpłatnie.

Fundacja organizuje również Wyprzedaż Garażową, na której część z tych ubrań jest wystawianych na sprzedaż, a środki są przeznaczane na cele statutowe Fundacji.

Drodzy, możecie nas wesprzeć, do czego Was serdecznie zachęcamy 

Jeśli posiadacie w swoich szafach ubrania, buty, torebki, szale itp. w dobrym stanie, którymi możecie się podzielić – przynieście je do nas. Zapewnić Was możemy, że zostaną dobrze spożytkowane. 

Być może ktoś z Waszych bliskich, członków rodziny, czy znajomych byłby zainteresowany naszą akcją? Powiedzcie im o nas! Za każdą, nawet najmniejszą pomoc będziemy BARDZO wdzięczni, a najbardziej nasi Podopieczni. 

Zachęcamy również do wsparcia finansowego Fundacji Życie dla Zdrowia. Wystarczy utworzyć zlecenie stałe na kwotę np. 5,00 PLN miesięcznie, by wspierać tych, którzy przez większość swojego życia pomagali nam (nr konta bankowego: 20 1020 5170 0000 1102 0166 8268).

Seniorzy zasługują, by w jesieni ich życia odwdzięczyć się za trud, jaki Oni wkładali w budowanie rodzin i naszego społeczeństwa! Dzięki współpracy z Fundacją z Życie dla Zdrowia mamy większy wpływ na pomoc lokalnej społeczności J

Jak mawia klasyk: „warto pomagać, pomagajmy!"