MISJA:

Fundacja „ŻYCIE DLA ZDROWIA” powstała w styczniu 2018 roku w celu promowania zdrowia, zdrowego stylu życia oraz pomocy społecznej i charytatywnej. W swojej działalności kładziemy nacisk na edukację zdrowotną osób starszych. Prowadzimy programy mające na celu aktywowanie osób w wieku starszym. Uważamy, że seniorzy zasługują na odpowiednią opiekę, ponieważ ich wiedza i doświadczenie jest nieocenione i może przyczynić się do wielu korzyści w naszym społeczeństwie.


WŁADZE FUNDACJI:

PREZES - URSZULA PUCZKOWSKA – lekarz - specjalista chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z kardiologii. Pisze prace naukowe i jako lekarz-praktyk ciągle poszerza swoją wiedzę. W swojej codziennej pracy w szpitalu jak i w przychodni, spotyka się z rozmaitymi sytuacjami i problemami zdrowotnymi swoich Pacjentów, przez co widzi potrzebę dodatkowych działań i pomocy najbardziej potrzebującym w ramach fundacji.
WICEPREZES – TOMASZ SIEDLECKI – Z wykształcenia ekonomista. Od wielu lat prowadzi finanse w firmach działających w branży medycznej ukierunkowanych na pomoc dla osób starszych i młodzieży. W fundacji zajmuje się organizacją środków pieniężnych oraz wszelkimi sprawami formalno-finansowymi.

 

STATUT/AKTY PRAWNE

PDF: Pobierz statut >